بازنشانی گذرواژه

نتایج جستجوی شما
بهمن 13, 1397

قوانین مسافرخانه در مورد بازپرداخت وجوه

چنانچه رزرو توسط مسافر لغو شود، متناسب با سیاست لغور رزرو انتخابی میزبان اقامتگاه در سایت مسافرخانه با او رفتار خواهد شد که می‌توانید سیاست‌های لغو رزرو را در صفحه مقررات لغو رزرو بخوانید.

ضمانت برگشت وجه طبق قوانین مسافرخانه
ضمانت برگشت وجه
  • اگر اقامتگاه انتخابی شما، در تاریخ مورد نظر شما قابل دسترس نباشد یا میزبان تاییده‌ی رزرو را کنسل نماید سایت مسافرخانه مبلغ پرداختی شما را طبق قوانین مسافرخانه و ضمانت برگشت وجه سایت مسافرخانه به صورت کامل به شما باز می‌گرداند.
  • مبلغ پرداخت شده در طی مدت زمان حداکثر 5 ساعت بعد از درخواست مشتری به حساب شخصی که از طریق حساب کاربری خود وجه را واریز کرده است بازگردانده می شود.
  • مبلغ پرداختی شما به همان شماره کارتی که از طریق آن اقدام به رزرو کرده اید بازگردانده می‌شود. قبل از ارسال وجه، سایت مجددا شماره کارت شما را با شما بررسی می‌کند.
  • در صورتی که لازم دانستید شماره کارت خود را تغییر دهید، لازم است این موضوع را در یک ایمیل برای ما بفرستید و یا اینکه در پروفایل شخصی خود اقدام به تغییر آن کنید.
  • در صورت وجود هر سوال یا پیشامدی حتما با ما تماس بگیرید. راه‌های ارتباطی ما در صفحه تماس با ما موجود است.

اگر مالک هستید و میخواهید اقامتگاه خود را برای اجاره در سایت مسافرخانه قرار دهید و یا اینکه مسافر هستید و میخواهید در سایت مسافرخانه یک اقامتگاه رزرو کنید، حتما مقررات لغو رزرو مسافرخانه را بخوانید.

نوع بنای اقامتگاه: راهنما
اشتراک گذاری