بازنشانی گذرواژه

نتایج جستجوی شما
فوریه 3, 2019

مقررات لغو رزرو اقامتگاه

مقررات لغو رزرو اقامتگاه وب سایت مسافرخانه ؛ با هدف حمایت از کاربران وب سایت مسافرخانه ، به میزبان‌ها اجازه داده می‌شود مقررات لغو رزرو اقامتگاه خود را انتخاب کنند. مهمان‌ها پیش از نهایی کردن رزرو، از نوع سیاست لغو رزرو اقامتگاه مد نظر خود آگاه باشند. مهمان‌ها در صورت لغو رزرو، جریمه های احتمالی مطابق با سیاست لغو رزرو اقامتگاه انتخابی میزبان، شامل ایشان می گردد.

مقررات لغو رزرو اقامتگاه وب سایت مسافرخانه
مقررات لغو رزرو اقامتگاه

جزییات سه نوع ‎مقررات لغو رزرو‎ اقامتگاه در زیر تشریح می گردد:

1- سیاست آسان: در صورتی که رزرو، 24 ساعت پیش از تاریخ ورود لغو گردد، کل اجاره بها پس از کسر کارمزد وب سایت مسافرخانه و 10% جریمه لغو، به میهمان بازپرداخت می‌شود.‏

1-1- اگر میهمان رزرو انجام شده را در کمتر از 24 ساعت مانده به زمان ورود لغو کند اجاره بها پس از کسر هزینه شب اول اقامت بازگردانده خواهد شد.

1-2- در صورتی که میهمان پس از ورود تصمیم به خروج زودتر از موعد بگیرد مبلغ اجاره بها برای شب‌هایی که هنوز فرا نرسیده و 24 ساعت پس از زمان رسمی لغو رزرو باشند بازپرداخت خواهد گردید.

2- سیاست متعادل: در صورتی که رزرو، 4 روز کامل پیش از تاریخ ورود لغو گردد، کل اجاره بها پس از کسر کارمزد وب سایت مسافرخانه و 10% جریمه لغو، به میهمان بازپرداخت می‌شود.‏

2-1- در صورتی که میهمان رزرو انجام شده را در کمتر از 4 روز کامل لغو کند، اجاره بهای شب اول بازپرداخت نمی‌شود، اما 80% اجاره بهای شبهای باقی مانده بازپرداخت می‌گردد.

2-2- در صورتی که میهمان پس از ورود تصمیم به خروج زودتر از موعد بگیرد 80% مبلغ اجاره بها برای شبهایی که هنوز فرا نرسیده و 24 ساعت پس از زمان رسمی لغو رزرو باشند بازپرداخت خواهد گردید.

3- سیاست سخت: در صورتی که رزرو، 7 روز کامل پیش از تاریخ ورود لغو گردد، 50% اجاره بها پس از کسر کارمزد وب سایت مسافرخانه به میهمان بازپرداخت می‌‏شود.‏

3-1- در صورتی که میهمان رزرو انجام شده را در کمتر از 7 روز کامل به زمان ورود لغو کند، هیچ مبلغی بازپرداخت نخواهد گردید.

3-2- در صورتی که میهمان پس از ورود تصمیم به خروج زودتر از موعد بگیرد مبلغ اجاره بهای شبهایی که سپری نشده بازپرداخت نخواهد گردید

موارد زیر، در هر سه نوع سیاست لغو رزرو صادق است:

  • کارمزد وب سایت مسافرخانه بازگردانده نخواهد شد.
  • بازپرداخت وجوه، تنها تحت شرایطی که در جداول زیر تشریح شده، صورت خواهد گرفت.
  • در صورتی که رزرو توسط میهمان، در صبح روز بعد از شروع رزرو لغو شود، تسویه وجوه می‌بایست مستقیما مابین دو طرف انجام گیرد.
  • به غیر از کارمزد، تمامی وجوه کسر شده مطابق هر یک از سیاست‌ها، به حساب میزبان واریز می گردد.
  • تیم پشتیبانی مسافرخانه در صورت نیاز میانجی‌گری خواهد کرد و رای نهایی را در همه اختلافات صادر خواهد کرد.

مقررات لغو رزرو اقامتگاه برای رزرو‌های بلند مدت

در این مقررات لغو رزرو اقامتگاه سایت مسافرخانه ، بصورت خودکار برای تمامی رزروهای طولانی تر از 30 روز اعمال گردیده و جایگزین سیاست لغو رزرو معمول اقامتگاه می‌گردد.‏ در مقررات لغو رزرو بلند مدت (رزرو های 30 روز و بیشتر) اجاره ماه اول در هر صورت بازپرداخت نخواهد شد.

در صورتی که میهمان یک رزرو طولانی مدت (30 روز و بیشتر) را نهایی کند و سپس پیش از زمان ورود آن را لغو نماید اجاره بهای ماه اول (30 روز اول) از کل رزرو، به میزبان پرداخت گردیده و به میهمان بازپرداخت نخواهد شد.

و در صورتی که میهمان پس از ورود تصمیم به خروج زودتر از موعد بگیرد، مبلغ اجاره بها به مدت 30 روز از تاریخ لغو رزرو، به میزبان پرداخت می‌گردد و مابقی روزها (در صورت وجود) به میهمان بازپرداخت خواهد گردید.

نوع بنای اقامتگاه: راهنما
اشتراک گذاری
سوالی دارید؟ چت با واتساپ