بازنشانی گذرواژه

نتایج جستجوی شما
بهمن 13, 1397

سوالات متداول

سوالات متداول و پرسش پاسخ سایت مسافرخانه:

سوالات متداول و پرسش پاسخ
پرسش و پاسخ

سوالات متداول و پرسش و پاسخ نحوه رزرو

چگونه یک اقامتگاه رزرو کنم؟

پس از ثبت‌نام یا ورود به سایت، با استفاده از فرم جستجو و یا از طریق دسته بندی‌ها، مقصد مورد نظرتان را انتخاب کنید. بعد از یافتن اقامتگاه مناسب، با استفاده از تقویم اقامتگاه، تاریخ رفت و ‌برگشت و تعداد همراهان خود را وارد نمایید و درخواست رزرو را کلیک کنید. منتظر بمانید! پیام میزبان حاوی پر یا خالی بودن خانه حداکثر تا 1 ساعت (اگر غیر از ساعت 23/30 شب تا 9 صبح باشد)، برای شما به صورت پیامک، ارسال خواهد شد. در صورت خالی بودن اقامتگاه، لینک پرداخت برای شما پیامک خواهد شد. هم‌چنین شما می‌توانید از پنل کاربری وارد صفحه‌ی “سفرهای من” شوید و با پرداخت مبلغ کل اجاره، درخواست خود را نهایی کنید.

چگونه در مسافرخانه ثبت‌نام کنم؟

با انتخاب گزینه‌ی “ ثبت‌نام” در نوار بالای صفحه و وارد کردن نام کاربری، شماره موبایل، رمز عبور و تکرار رمز عبور و فشردن دکمه ثبت نام و سپس وارد کردن کد تایید ارسالی به خطی که وارد کرده‌اید، می‌توانید به صورت رایگان حساب کاربری خود را ایجاد کنید.

چرا تقویم اقامتگاه، خالی بودن آن را نمایش می‌دهد اما پس از درخواست رزرو، میزبان اعلام پر بودن اقامتگاه را می‌کند؟

تایید درخواست شما، منوط به پذیرش شرایط درخواست شما از طرف میزبان می‌باشد. میزبان بنا به هر دلیلی، می‌تواند آن را تایید نکند.

چطور از وضعیت درخواست‌هایم مطلع شوم؟

می‌توانید با مراجعه به صفحه‌ی “سفرهای من” وضعیت تمامی درخواست‌هایتان را مشاهده نمایید.

سوالات متداول ارتباط با میزبان

آیا قبل از پرداخت و سفر می‌توانم با میزبان گفتگو داشته باشم؟

برای گفتگو با میزبان می‌توانید پس از ثبت درخواست رزرو در صفحه سفرهای من گزینه “ارتباط با مالک” را انتخاب کنید و برای او پیامی بفرستید.

چگونه می‌توانم شماره تماس میزبان و آدرس اقامتگاه را دریافت کنم؟

بعد از پرداخت مبلغ اجاره، شماره تماس میزبان و آدرس اقامتگاه برای شما در صفحه سفرهای من نمایش داده خواهد شد.

سوالات متداول نحوه پرداخت

به چه صورت هزینه‌ی اقامتگاه را پرداخت کنم؟

پرداخت هزینه، به صورت پرداخت مبلغ کل اجاره در درگاه پرداخت امن انجام می‌گیرد. مبلغ پرداخت شده توسط مشتری نزد مجموعه مسافرخانه نگه داشته می‌شود (فک کن پول تو جیب خودته و اصلا نگران نباش) و زمانی که اقامت شما شروع شد کل مبلغ با کسر 10% کارمزد مسافرخانه به حساب میزبان واریز خواهد شد.

سوالات متداول لغو و کنسلی

بعد از ثبت درخواست رزرو (قبل از پرداخت)، برنامه‌ی سفرم تغییر کرده است؛ چگونه درخواست رزرو را لغو کنم؟

برای لغو درخواست ثبت شده از مسیر “سفرهای من > لغو درخواست” اقدام بفرمایید.

بعد از نهایی شدن رزرو (پس از انجام پرداخت)، برنامه سفرم تغییر کرده است؛ چگونه می‌توانم رزروم را کنسل کنم؟

برای کنسل کردن رزرو قطعی و پرداخت شده با پشتیبانی مسافرخانه در ارتباط باشید. توجه داشته باشید برای کنسل کردن رزرو قطعی و پرداخت شده رفتار مناسب با توجه به سیاست لغو رزرو انتخابی مالک اقامتگاه (سیاست سهل‌گیرانه، سیاست متعادل، سیاست سختگیرانه) اعمال خواهد شد.

سوالات متداول عدم تطابق اقامتگاه رزرو شده

اگر اقامتگاه با اطلاعات و عکس‌های موجود در سایت مغایرت داشت و یا نظافت آن رعایت نشده بود، راه‌حل چیست؟

مبلغ پرداختی شما نزد ما محفوظ است. در صورتی که اقامتگاهی که رزرو کردید، با مشخصات ثبت شده در سایت مسافرخانه مطابقت نداشت، تیم مسافرخانه پس از اعلام شما از طریق راه‌های ارتباطی و اثبات عدم تطابق، سریعا وارد عمل شده و درصورتی که بخواهید اقامتگاه دیگری را رزرو کنید از شما می‌خواهیم که اقامتگاه دیگری را در سایت انتخاب کنید و مبلغ پرداخت شده قبلی برای اقامتگاه جدید ثبت می‌شود و یا کل مبلغ به شما بازگشت داده می‌شود.

در صورت وجود هر مسئله‌ای، پیش‌ از ترک اقامتگاه، سریعا با پشتیبانی سایت تماس بگیرید. 
تلفن تماس 01343663132 و 09374575469 و پشتیبان واتساپ.

سوالات متداول ثبت اقامتگاه

چگونه میتوانم میزبان شوم؟

بعد از ثبت‌نام در سایت مسافرخانه، در پروفایل شخصی، گزینه‌ی “افزودن آگهی” را انتخاب کنید؛ پروسه ثبت مشخصات و آپلود عکس‌های اقامتگاه را انجام داده و منتظر تایید اقامتگاه از طرف کارشناس‌های مسافرخانه شوید. بعد از تایید، آگهی اقامتگاه شما در سایت نمایش داده می‌شود.

چنانچه پاسخ سوال خود را در پرسش و پاسخ بالا پیدا نکردید، از طریق راه‌های ارتباطی ما سوال خود را از کارشناسان مسافرخانه بپرسید. به مرور پرسش و پاسخ های بالا به روز می‌شود.
تیم مسافرخانه در 7 روز هفته از ساعت 9/30 صبح تا 23 شب از طریق راه‌های ارتباطی در صفحه تماس با ما پاسخگوی شما کاربران عزیز می‌باشد.

نوع بنای اقامتگاه: راهنما
اشتراک گذاری