بازنشانی گذرواژه

نتایج جستجوی شما
فوریه 3, 2019

ضمانت تحویل اقامتگاه

ضمانت تحویل اقامتگاه اصلی مهم برای سایت مسافرخانه می‌باشد. برای قطعی کردن رزرو، مبلغ کل صورتحساب را به سایت مسافرخانه از طریق درگاه امن پرداخت می‌کنید. پس از تحویل اقامتگاه به شما و اطمینان از صحیح بودن رزرو، مبلغ اجاره بها به حساب میزبان واریز می‌شود.

ضمانت تحویل اقامتگاه
ضمانت تحویل اقامتگاه

چطور به تحویل اقامتگاه مطمئن باشم؟

مبلغ پرداختی شما نزد ما محفوظ است. در صورتی که اقامتگاهی که رزرو کردید، در تاریخ و ساعت درج شده در سند رزرو به شما تحویل داده نشود، از آنجایی که تیم پشتیبانی ما به صورت کاملا حضوری در ماسال پشتیبانی را انجام می‌دهد پس از اعلام شما از طریق راه‌های ارتباطی سریعا وارد عمل شده و درصورتی که بخواهید اقامتگاه دیگری را در ماسال رزرو کنید از شما می‌خواهیم که ویلای دیگری را در سایت انتخاب کنید و مبلغ پرداخت شده قبلی برای اقامتگاه جدید ثبت می‌شود و در صورتی که لازم باشد و بخواهید تیم پشتیبانی ما در کمتر از 30 دقیقه در محل اقامتگاه حاضر می‌شود. بنابراین در ضمانت تحویل اقامتگاه مسافرخانه مطمعا باشید.

چطور به مشخصات ثبت شده اقامتگاه مطمئن باشم؟

مبلغ پرداختی شما نزد ما محفوظ است. در صورتی که اقامتگاهی که رزرو کردید، با مشخصات ثبت شده در سایت ما مطابقت نداشت، از آنجایی که تیم پشتیبانی ما به صورت کاملا حضوری در ماسال پشتیبانی را انجام می‌دهد پس از اعلام شما از طریق راه‌های ارتباطی سریعا وارد عمل شده و درصورتی که بخواهید اقامتگاه دیگری را در ماسال رزرو کنید از شما می‌خواهیم که ویلای دیگری را در سایت انتخاب کنید و مبلغ پرداخت شده قبلی برای اقامتگاه جدید ثبت می‌شود و در صورتی که لازم باشد و بخواهید تیم پشتیبانی ما در کمتر از 30 دقیقه در محل اقامتگاه حاضر می‌شود.
اما لازم به ذکر هست، از آن‌جایی که تیم پشتیبانی مسافرخانه به صورت حضوری نظافت، ایمنی، امکانات و مطابقت اطلاعات ثبت شده در سایت را بررسی می‌کند بنابراین عملا بروز چنین اتفاقاتی احتمال بسیار پایینی دارد.

چطور میتوانم از صحت مکان ها مطمئن شوم؟

سایت مسافرخانه سیستم کاملی برای ضمانت تحویل اقامتگاه ، شناسایی هویت مالکان و اصالت املاک دارد. تمامی آگهی‌ها توسط کارشناسان ما به صورت حضوری بررسی شده و از لحاظ نظافت، امکانات و صحیح بودن اطلاعات ثبت شده اقامتگاه اطمینان حاصل گردیده است. تعداد زیادی از اقامتگاه ها با درخواست مالک توسط مجموعه ی ما بازدید و عکسبرداری شده است.

چطور به قیمت ها اطمینان کنیم؟

خیالتان راحت! وبسایت مسافرخانه با حذف واسطه ها و ارائه مستقیم مشخصات مالک به مشتری توانسته درصد بسیار بالایی از قیمت اقامتگاه ها را کم کند. قیمت‌های ثبت شده پس از طی مراحل کارشناسی و به حداقل رساندن آنها توسط مالک در سایت درج گردیده است. و از آنجایی که خدمات ما در بستر اینترنت در معرض مقایسه قرار می‌گیرد، بنابراین مهمانان عزیز می‌توانند به صورت کامل اطلاعات اقامتگاه‌های ثبت شده را بررسی و مقایسه کنند و در نهایت اقامتگاهی را که دوست دارند را از بین حدود 100 اقامتگاه ماسال انتخاب کنند. در این صورت از قیمت‌های کارشناسی نشده که توسط اجاره دهنده‌ها در سطح شهر تعیین می‌شود رهایی یافته و با خیال راحت اقامتگاه خود را رزرو می‌کنید.

به چه شکل از قطعی بودن رزرو خود آسوده خاطر باشم؟

شما تنها با چند کلیک می‌توانید بهترین اقامتگاه را برای خود انتخاب کنید و پس از انجام رزرو تا شروع سفرتان و رسیدن به اقامتگاهتان، تیم مسافرخانه به صورت آنلاین و حضوری در کنار شما خواهیم بود و این یک ضمانت تحویل اقامتگاه خوب است 🙂 و در صورت بروز هرگونه مشکل یا داشتن هرگونه سوالی با کارشناسان ما با شماره تلفن 01344663132 و 09338854741 یا پشتیبانی تلگرامی ما تماس بگیرید.

نوع بنای اقامتگاه: راهنما
اشتراک گذاری
سوالی دارید؟ چت با واتساپ