بازنشانی گذرواژه

نتایج جستجوی شما
بهمن 14, 1397

چگونه میزبان شوم؟

کسب درامد از ویلا ، کسب درآمد از اقامتگاه‌ شخصی ، سایت اجاره ویلا ، ثبت ویلا برای اجاره در سایت

کسب درآمد از ویلا
کسب درآمد از ویلا

مطالعه راهنمای ثبت ویلا برای اجاره و کسب درامد از ویلا و کسب درآمد از اقامتگاه شخصی خودتان:

  1. چنانچه شما اقامتگاهی مبله برای اجاره کوتاه مدت دارید می‌توانید با ثبت نام در وب سایت مسافرخانه و سپس ثبت اقامتگاه به صورت رایگان برای مشاهده‌ی دیگران آن را در وب سایت مسافرخانه ثبت کنید. برای مشاهده کلیپ آموزشی ثبت نام کاربر و ثبت اقامتگاه لینک زیر را انتخاب کنید:
    کلیپ آموزشی ثبت نام کاربر و ثبت اقامتگاه
  2. انتشار آگهی شما در مسافرخانه به نام خودتان خواهد بود و شماره تماس شما به عنوان مالک پس از انجام رزرو به میهمان ارائه می‌شود. در صورتی که میهمان در خواست رزرو واحد شما را داشته باشد، یک پیام حاوی اطلاعات زمان اقامت میهمان و مشخصات ایشان برای شما ارسال خواهد شد و در صورت تاییدتان، پیش فاکتور نهایی شده توسط شما برای مشتری نمایش داده شده و پس از پرداخت، رزرو نهایی می شود.
  3. در تکمیل فرم اطلاعات منزل دقیق باشید و از تصاویر باکیفیت استفاده کنید چرا که ارائه‌ی هرچه بهتر اطلاعات صحیح، در جذب مشتری تاثیر به سزایی دارد.
  4. مسافرخانه مبلغ کل اجاره را از مشتری دریافت کرده و نزد خود نگه می‌دارد و پس از شروع اقامت، مبلغ را با کسر 10% کارمزد مسافرخانه به حساب مالک انتقال خواهد داد.
  5. مبلغ پرداخت شده به عنوان ودیعه تا شروع اقامت مشتری نزد مسافرخانه می‌ماند، در صورت لغو رزرو و یا عدم ورود مشتری در تاریخ رزرو رفتار مناسب با توجه به سیاست لغو رزرو انتخابی مالک اقامتگاه (سیاست آسان، سیاست متعادل، سیاست سخت) اعمال خواهد شد.
  6. درج آگهی در وبسایت مسافرخانه رایگان است و تبلیغ اقامتگاه شما در شبکه‌های اجتماعی ما به صورت رایگان انجام می‌پذیرد، اما در صورت رزرو شدن خانه‌ی شما از طریق وبسایت مسافرخانه، ۱۰% از مبلغ کل رزرو به سایت تعلق خواهد گرفت.

کسب درامد از ویلا ، کسب درآمد از اقامتگاه‌ شخصی ، سایت اجاره ویلا ، ثبت ویلا برای اجاره در سایت

نوع بنای اقامتگاه: راهنما
اشتراک گذاری