بازنشانی گذرواژه

پویان

(9)
ماسال
فارسی
ارتباط با مالک

نظرات (9)

حمید
(5 از 5)
کلبه خوبی بود پوئن مثبتش این بود که کاملا مثل عکساش بود و خب میزبان آدم خوبی بود
نوشته شده در 20 ژانویه 2023
رسول
(5 از 5)
کلبه خیلی خوبی بود. کلبه مثل عکساش بود ولی مناظر خیلی بهتر از عکسا بودن
نوشته شده در 8 ژانویه 2023
زهرا
(5 از 5)
میزبان خیلی با شخصیت و خوب بودن و به ما خیلی خوش گذشت
نوشته شده در 18 دسامبر 2022
سارینا
(5 از 5)
خیلی خیلی تمیز و قشنگ و راحت بود فاصله با ماشین خیلی خوب بود جای کلبه هم عالی بود اصلا اطرافش شلوغ نبود و ملی آرامش داشت حتما امتحان کنید
نوشته شده در 1 سپتامبر 2022
فاطمه
(5 از 5)
سلام خانم وقتتون بخیر🌸 همه چیز بسیار عالی بود. میزبان حواسشون به ما چهار خانم بود بسیار انسانهای محترم و با ادب و خوش اخلاقی بودند یه کم نظافت داخل کلبه و بیرون کلبه که انگار از مسافرای قبلی نایلون زباله شون رو پشت کلبه گذاشته بودند. ممنونم از پیگیری و توجه پشتیبانی سایت مسافرخانه
نوشته شده در 27 ژوئن 2022
جلال
(5 از 5)
میزبان خوش برخورد و مسئولیت پذیر و همه چیز عالی بود و از کلبه بسیار راضی بودیم. دفعات بعد هم حتما از ایشون میگیریم.
نوشته شده در 10 ژوئن 2022
سجاد
(5 از 5)
سلام من به همراه همسر و فرزندم به مدت 1 شب در این کلبه چوبی در ییلاق خریدول ماسال اقامت داشتیم که همه چیز عالی بود و با اطلاعات سایت مطابقت داشت و کلبه هم امکانات مناسبی داشت. از سایت مسافرخانه بابت هماهنگی هاشون بسیار سپاسگذارم.
نوشته شده در 2 ژانویه 2021
عیسی
(4.5 از 5)
این کلبه تو موقعیت بسیار خوبی قرار داشت و امکانات مناسبی نسبت به بقیه کلبه ها داره. به همراه خانواده سه روز اقامت داشتیم. البته میزبان اقامتگاه با توجه به اینکه حموم کنار کلبه بود و روز اول فراموش کرده بود به ما تحویل بده و یک روز بدون حموم موندیم اما با کمک پشتیبانی سایت مسافرخانه میزبان امد حمام رو به ما تحویل داد.
نوشته شده در 27 سپتامبر 2020
آیدین
(5 از 5)
من به همراه همسر و دختر کوچکم یک شب در این کلبه اقامت داشتیم و امکانات لازم رو داشت و کلبه هم تمیز و مناسب بود و اقا پویان تو همه کارها به ما کمک کرد و مارو از شهر ماسال تا کلبه همراهی کرد. این کلبه قیمت مناسبی نسبت به بقیه کلبه ها داشت و طبیعت اطرافش بینظیر بود و من این کلبه رو برای تعداد کم به همه دوستان پیشنهاد میدم. با تشکر از بچه های سایت مسافرخانه.
نوشته شده در 6 آگوست 2020
  • جستجوی پیشرفته